ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • La Nordica Area2 0

O společnosti La Nordica-Extraflame

La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce krbových kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemích po celém světě včetně Asie, či Severní a jižní Ameriky.

La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče teplovodní s výměníkem pro ohřev rozvod teplé vody.

La Nordica-Extraflame je lídrem v oblasti spalování dřeva i pelet v topných zařízeních a může se pochlubit vynikající pověstí díky neustálému vývoji nových řešení pro dnešní stále náročnější požadavky. La Nordica-Extraflame klade důraz na detail a vysokou kvalitu, což jí vytváří velmi dobrou pověst. Kontinuální a všestranný vzdělávací a profesní rozvoj společnosti v nejnovějších technologiích a systémech zaručuje perfektní a plně profesionální proškolení prodejců této značky v každé zemi a zajišťuje tak 100% servis pro zákazníky.

O společnosti hede kamna s.r.o.

Jsme tým odborníků se zaměřením na krbová kamna, krbové vložky, sporáky, zahradní krby a grily, kotle a příslušenství k těmto spotřebičům.

Jelikož máme dlouholeté zkušenosti z výroby, vývoje a certifikace krbových kamen a krbů, disponujeme znalostmi, podle kterých dokážeme odborně ohodnotit daný produkt, či daného výrobce. Na základě těchto znalostí jsme vybrali přední evropské výrobce, které v ČR zastupujeme.

Kromě širokého sortimentu italského výrobce LA NORDICA - EXTRAFLAME se jedná o dalšího italského výrobce PIAZZETTA s vlastní kachlárnou a neuvěřitelnou nabídkou masivních kachlových obkladů, dále dánskou společnost ADURO vyrábějící krbová kamna v severském minimalistickém designu, dánského výrobce HETA , který se zaměřuje zejména na krbová kamna nejen pro nízkoenergetické stavby ve velkém množství variant, dále významného německého výrobce produkujícího litinová krbová kamna LEDA se 140 letou historií, dále holandského výrobce WANDERS, který vyniká unikátním a neotřelým designem a konstrukcí.

Vyrábíme také špičková ryze česká krbová kamna značky hede, která jsou konstrukčně a technologicky postavená na britských krbových kamnech, kde byla v průběhu desítek let zdokonalovaná jak konstrukce, tak technologie spalování, kamna jsou vyráběna z těch nejpokročilejších a nejodolnějších materiálů.

Prioritou naší společnosti je nejen dodávat prvotřídní produkty, ale zajistit pro své zákazníky rychlý záruční i pozáruční servis, dokonalou technickou podporu a odborné poradenství v oblasti vytápění. Více na www.hede.cz.